تمیز کردن کف اتو تکنیکی است که موجب می شود تا مواد  زائد موجود بر کف آن از بین برود و با باز شدن منافذ در کف اتو بخار اتو بهتر عمل کرده و موجب می شود تا لباس شما بهتر اتو شود همچنین این کار موجب بالا رفتن طول عمر اتو خواهد شد در این بخش برخی از تکنیک های مناسب که موجب پاک کردن کف اتو می شود را برای شما عزیزان ارائه داده ایم.

راه های تمیز کردن کف اتو

تکنیک های تمیز کردن کف اتو:

استفاده کردن از اتوی لک دار و رسوب گرفته موجب می شود تا به لباس شما آسیب وارد شود و نه تنها وجب اتو زدن لباس نمی شود موجب لکه شدن و نخ کش شدن لباس می گردد.

 سرکه و نمک:

استفاده از نمک رروش ساده و مناسبی برای تمیز کردن کف اتو و از بین بردن لکه های آن است برای این کار کافی است مقداری سرکه و نمک را با یکدیگر مخلوط کنید و بر روی حرارت قرار دهید تا به جوش آید و بعد از سرد شدن با پارچه ای نرم این مواد را بر روی کف اتو بزنید تا لکه ها از بین بروند.

استفاده از محلول:

می توانید برای باز کردن منافذ کف اتو  و بالا رفتن کیفیت بخار اتو می توانید از محلول مخصوص پاک کننده آن استفاده کنید که به راحتی این منافذ را باز می کند.

تمیز کردن منافذ کف اتو

جوش شیرین:

جوش شیرین را با مقدار آب به حالت خمیری در آورید و با استفاده از پارچه ای نرم آن را بر روی سطح اتو بمالید این کار موجب می شود تا کف اتو براق و صیقلی شود.

خمیر دندان:

اگر کف اتو دارای خراش است و موجب آسیب رساندن به لباس می شود می توانید با مقداری خمیر دندان موجب از بین رفتن آنها شوید و کف اتو صاف شود.

آب مقطر و سرکه:

استفاده از آب مقطر و سرکه موجب می شود تا رسوب های موجود در اتو از بین بروند برای این کار باید این محلول را داخل اتو بریزید و اجازه دهید تا رسوب ها از بین برود و محلول را خارج کنید.

The post راهنمای تمیز کردن کف اتو با چند تکنیک ساده خانگی appeared first on آرگا.